Sēžammaisi

Sēžammaisi

Sēžammais i

€60.00 €60.00

Product Sēžammaisi , jebkurai gaumei, atputas uz desmit.
Labs Sēžammaiss no Latvijas Sēžam maisi Ražotāja.8 Sēžam maisi?
Zaļā ēdamistaba ar sēžam maisu?

Jauktā dzīvokļa konfigurācija [Sēžammaisi] neuzkrītoši apgriežas atpūtas zonā, radot dabiskāku vēju. Šeit centrālais punkts ir spēcīgs galds, kura atjaunotā koka virsma ienes virszemes virsmu un lauku pievilcību lielpilsētas vidē.

To papildina ar nūju atbalstītie sēdekļi, kas arī pievieno apstiprinājuma zīmi retro plānam. Apaļš piekarināmais gaismeklis ar savu formu atslābina dažādas taisnās līnijas, paceļot aci uz augšu, [Sēžammaisi] neatturot skatu.

Savā unikālajā izteiksmē atpūtas zona bija niecīgs iekārtojums, kas galvenokārt koncentrējās uz šīm plašajām ainām.

Lai gan ainava [Sēžammaisi] noteikti ir īpašība, niecīgās preces nepietiekami izmantoja telpas patieso ietilpību, padarot tai vēl jo vairāk perspektīvu, nevis lietderīgu telpu. Šis jaunais sākums vēlējās talantīgu plānu, lai padarītu to tikpat funkcionālu kā skaistu.

Jaunā plāna sensacionāla maiņa ienes reģionu par likumīgu ēšanas nišu, kas atzinīgi vērtē diskusijas un kopīgas vakariņas. Vienlaikus tas nezaudē izstādi: saskaņā ar klienta norādījumiem iekārtojums virza apsvērumus uz pievilcīgāko pusi.

Ekstravagantā, kanālu atbalstītā banketā tiek pētīta koncentrēšanās, lai gūtu labumu no skatuves, vienlaikus pievienojot mazliet [Sēžammaisi] bagātīgu mierinājumu.

Izsmalcināta un noderīga virtuve
Daudzveidīgs dzīvokļa stils, piemēram, trauki un rotājumu grupējums, ir vēl viena būtiska virkne, kas ārēji savieno nepārprotamās zonas šajā atklātajā telpā.

Šie komponenti izseko to [Sēžammaisi] novietojumu uz espresso un ēšanas galdiem, kā arī virtuves jaunajā formātā. Līdz ar to virtuve nejūtas nošķirta no vispārējās stilīgās, bet pilnībā sagatavota ikdienas vajadzībām.

Sākotnēji virtuve šķita pārāk sterila, gaiši skapji un instalācijas, kas piešķir trulumam nepieciešamo raksturu. Lai arī tas ir praktiski, tam trūkst vīrišķā pieskāriena, ko klients vēlējās.

Gaismas instalācijas šķita novecojušas, un atkritumu tvertnei nebija atvēlētas vietas, kas mazināja telpas vispārējo saprātīgumu. Tāpat telpā iegūtā vēlā vakara gaisma netika [Sēžammaisi] izmantota maksimāli.

Atšķirība, kas panākta jaunajā izkārtojumā, ir nozīmīga. Miglaināks korpuss šobrīd stipri atšķiras no gaismas malām un aizmugures, veidojot savienojumu ar gaismas un ēnas apmaiņu vēlā vakara saulē.

Jauda ir rūpīgi [Sēžammaisi] pārdomāta, lai iekļautu nepieciešamās slēptās noliktavas, uzlabojot veselo saprātu, nezaudējot stilu. Tāpat modernākās gaismas instalācijas ir izspiedušas novecojušās, piešķirot telpai mūsdienīgu noskaņu.

Visur klātesošais zilais plaukts šeit kalpo kā dinamisks akcents, vienlaikus iekļaujot vispārējo dažādību visā bēniņos.

Dzīvības pilna zāle
Atverot tieši priekštelpā, zāle ir kaut kas ārpus pārmaiņu telpas; tā ir galvenā stāsta daļa. Sākot no organizētās apdares, kas rotā sienas, līdz apzinātai dažādības un virsmas uzplaiksnījumam, līdz pat vispārējam [Sēžammaisi] stāstam par apburoši izplānotu jauktu bēniņu.

Tādējādi tas parāda, ka pat visutilitārākās telpas var pārveidot par krāšņām un individuālās artikulācijas zonām.

Sākumā [Sēžammaisi] koridors ieviesa dažādus, baltus ieejas ceļus ar baltiem raksturīgiem plauktiem — noderīgi, taču bez rakstura pēdām.

Bez mirdzuma un aicinošā pieskāriena, kam vajadzētu būt mājas ieejai, telpa vairāk šķita kā sterila zāle, nevis kā mājas gabals.

Eja ir bēniņu sākotnējais apgalvojums, kas rada atmosfēru līdz mājas beigām. Ar savu neuzkrītošo spāņu picu tas virza gaisu uz dāmu pievilcību. Intonācijas konsole ārēji valda šajā telpā, piedāvājot dzīvotspējīgu, taču bagātīgu atbildi uz taustiņiem un toņiem, kas atbilst klienta praktiskajām [Sēžammaisi] rūpēm.

Aizpildot vajadzību, tā arī integrē dažādas uzlabojošas sastāvdaļas.

Nolaižot [Sēžammaisi] gaiteni uz istabām, plāns saglabā stabilu tēmu. Kādreiz vienkāršajās ieejās pašlaik ir izsmalcināts tumšs pārklājums ar atsvaidzinātu, gludu aprīkojumu.

Tikmēr spēcīgā enerģija no dzīvā reģiona tāpat ieplūst caur bagātīgajiem, enerģiskajiem grīdas seguma sprinteriem. Tie ved ceļu uz konfidenciālajām telpām, vienlaikus papildinot lielisko jumta dizainu.

Atzīstot klienta nepatiku pret bēšo krāsu, telpas konfigurācija ir atkarīga no dziļas, nomierinošas zilas krāsas gan papildinot sienas, gan stila smalkumos. Formāts atbilst maigajam rīta gaismas spīdumam, padarot [Sēžammaisi] telpu pievilcīgu jau no agras stundas.

Thuma pekanriekstu gulta nodrošina plānu, ātri piešķirot spēku un stilu. Saskaņots ar miglaini blāvu galvgali, tas ir spēcīgs sākuma punkts jūras spēku auduma segas pārvalkam — abi iegūti pēc klienta nepārprotamas vēlmes.

Pārmaiņas no [Sēžammaisi] vecās telpas atšķir ar izteiktām dažādības un sarežģītības atšķirībām. Gludais, bet blāvais klimats ir aizstāts ar klāstu, kas ietver intensīvu blūzu un parasto koku, padarot siltu inovāciju piemēru.

Novecojušā atstarotā noliktavas telpa, kas ir klienta strīdīgs jautājums, ir gudri aizstāts ar pielāgotu skapi.

Tās gludais plānojums pašlaik papildina telpas izsmalcinātu gaumīgumu. Tāpat ir padomāts par utilitāro leņķi, kur skapis ir paredzēts vienkāršai piekļuvei. Pašlaik tas pilnībā pielāgojas telpas ieejai bez [Sēžammaisi] iepriekšējiem šķēršļiem.

Rūpīgums ir redzams piesardzīgā rotājumu izvēlē, kas papildina mēbeļu pamatelementus. Lai apmierinātu klienta vēlmes pēc ērta gaisa, telpa ir izdaiļota ar bagātīgiem materiāliem un sakārtotiem spilveniem, kas ļauj atpūsties.

Wm18 dīvāns, vērtīga dāvana, [Sēžammaisi] izseko savu vietu pie loga, sniedzot patīkamu nišu atpūtai ar jauku skatu. Zaļā galerija ar tik augstu, cik vien [Sēžammaisi] iespējams.

Sēžammaiss no mitrumu atgrūdoša auduma XL (250L) Camo Preci ir iespējams apskatīt un iegādāties Vietalvas ielā 1, Rīgā.

Pupu maisu krēsls
Maiskrēsls
Mīksts sēdeklis
Atpūtas spilvens
Grīdas spilvens